درباره یشرکت راد دشت

به گفته مدیرعامل

logo

اگر درباره شرکت راد دشت بخواهیم بدانیم باید بگوییم شرکت راد دشت اسپادان یک شرکت صنعتی، تجاری است که در زمینه طراحی، تولید و اجراء قطعات صنعتی، کشاورزی و گلخانه ایی در سراسر کشور و کشورهای همسایه فعالیت می کند این شرکت قبلا با عنوان نوین صنعت فعالیت داشت که از سال 1396 به شماره ثبت 1751 و شناسه ملی 14007442750 با عنوان راد دشت اسپادان به ثبت رسید.

در حال حاضر شرکت راد دشت اسپادان با دو دهه سابقه فعالیت دارای یک کارخانه با بهترین تجهیزات و دستگاههای پرس، برش، تراش و … و یک گلخانه به مساحت 2 هکتار می باشد.

شرکت راد دشت اسپادان با هدف ارتقاء کیفیت و خدمات خود توانسته است در امر تولید قطعات صنعتی، کشاورزی و گلخانه ایی و ساخت و راه اندازی گلخانه های مدرن با رعایت استاندارد های روز جهان در بخش صنعت در راستای حصول رضایت مشتری، همواره پیشگام در بین تمامی شرکت های صنعتی و کشاورزی در سطح کشور می باشد.

این شرکت با تکیه بر دانش و توانمندی کارکنان متعهد و متخصص خود، با الگو قرار دادن سیستم مدیریت یکپارچه و رعایت استاندارد های جهانی با توجه به بحران کمبود آب، در بخش تولید قطعات گلخانه ایی و راه اندازی گلخانه های مدرن جزو 10 شرکت برتر شناخته شده است و در میان رقبا به عنوان بزرگترین شرکت تولید قطعات صنعتی، کشاورزی و گلخانه ای و ساخت و راه اندازی گلخانه های مدرن در ایران و کشورهای همسایه فعالیت می نماید.این ها مختر توضیحی درباره شرکت راد دشت بود

اهداف ما

اهداف ما به طور مستقیم با نتایج شما مرتبط است
  • وب سایت خود را بهتر به فروش برسانید

  • ایجاد و بهبود پتانسیل بازاریابی (محصولات، خدمات)

  • دسترسی به فن آوری های منحصر به فرد و همچنین دانش و تجربه برای ایجاد یک کسب و کار موفق در اینترنت را فراهم کنید

  • به شما نتایج واضح و قابل اندازه گیری و کار منظم در زمینه توسعه کسب و کار خود را در اینترنت نشان می دهد

داستان ما

2010

سیستم ایجاد حساب کاربری برای نتایج ارتقاء وب سایت از طریق کانال های مختلف – بهینه سازی موتور جستجو، بازاریابی اجتماعی، بازاریابی ایمیل، و بازاریابی تلفن همراه. در حال حاضر گزارش کاملا واضح و قابل اندازه گیری است!

2011

ما 3 جایزه CSS را برای یک سال با وب سایت های مشتریان ما برنده شدیم

2012

ما 1 هزار مشتری داریم

2013

ما 36 درصد بازار بهینه سازی موتورهای جستجو در نیواورلئان داریم